Strefa malucha

Strefa malucha
Wraz z instruktorem rodzice poznają nowe sposoby na zabawę z dzieckiem, które pozytywnie wpływają na jego rozwój. Na wszystkie spotkania dzieci przychodzą z rodzicem lub opiekunem, który także może wziąć w nich udział lub zrelaksować się przy świetnej kawie w naszej Kawiarence. Podczas zabawy dziecko tańczy, poznaje dźwięki, maluje, uczy się funkcjonowania w grupie, poznaje rówieśników, tworzy głębszą więź z rodzicem.

Zajęcia ogólnorozwojowe – dziecko poznaje nowe obszary i rozwija swoje umiejętności. Nasi instruktorzy potrafią przerodzić zabawę w rozwój i naukę

Zajęcia sensoryczne – skupiamy się na wrażeniach czuciowych: dotykowych, wzrokowych, słuchowych, smakowych. Poznają różnorodne faktury i barwy, doskonalą zdolności postrzegania oraz zdolności ruchowe, swobodnie eksperymentują, oswajają się z nieznanym.

Kolorowe Figle – Zajęcia bazują przede wszystkim na pracy plastycznej. Podczas tworzenia prac dzieci będą rozwijają  sprawność manualną oraz zapoznają się z różnymi technikami plastycznymi. Druga atrakcją zajęć będzie zabawa animacyjna, która dostarczy dzieciom dużo radości.

Imprezy dla najmłodszych